Kauno Montesori mokykla-darželis „Žiburėlis“

„Pelėdžiuko" grupės priešmokyklinukų išleistuvės į mokyklą. 2026 birželio 4 d.

Štai ir baigės darželio takelis.

Štai ir didelio kelio pradžia.

Kur nuves šitas baltas kelias

Per galulaukes mūsų gražias.

Kaip pasiekti tą kalną, tą aukštumą,

Nors atrodo visai arti?

Gero vėjo, sutinkant aušrą!

Būkit savo svajonių verti.

Gero kelio po saule, po debesiu

Po žaibu, po sparnu kregždės.

Po laimingu lakštingalos klegesiu.

Po rasota šviesa žvaigždės.

Gero kelio.

Nepamirškite padėkoti autoriui
  • Priėmimas į mokyklą-darželį
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas