Kauno Montesori mokykla-darželis „Žiburėlis“

Didžioji vasaros išvyka

  • Paskelbta: 2026-06-22
  • Kategorija: Išvykos

„Smalsučio" grupės vaikai paminėdami vasaros pradžią vyko į rančą „Myliu kaimą". Čia mažieji keliautojai artimiau susipažino su rančoje gyvenančiais ūkio gyvūnais, juos glostė, šėrė ir net išbandė jodinėjimą poniu! Po pažintinės programos pramogos persikėlė į „Voverinės“ laipynių parką, kur netrūko juoko, drąsos išbandymų ir aktyvių žaidimų. „Smalsučiams“ tai buvo pirmoji tokia tolima išvyka. Labai džiaugiamės, kad šis nuotykis pasiteisino su kaupu!

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Priėmimas į mokyklą-darželį
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas